Villa met B&B-bedrijf

Villa met B&B-bedrijf
Arenas, La Axarquía, Malaga, Andalusië, Spanje
Te koop €1,350,000 - Commercieel, Residentieel, Vrijstaande villa
RH-36087-property 552 m² 5 Bedrooms 6.5 Bathrooms 10 Parkeren 2001 Year Built 6600 m²

Een ongelooflijke kans om een villa met 5 slaapkamers en 6,5 badkamers te kopen met een adembenemend uitzicht over de Middellandse Zee en de bergen vanuit het huis en het overloopzwembad.

Het pand, landelijk gelegen en toch gemakkelijk bereikbaar, wordt gerund als een zeer succesvolle bed & breakfast met vergunning en biedt gasten vier tweepersoonsslaapkamers met eigen badkamer, vloerverwarming, airconditioning en een eigen ingang.

Het prachtige zwembad biedt voldoende ruimte voor ligstoelen en een eetruimte waar u kunt genieten van het adembenemende uitzicht. Er is een volledig ingerichte buitenkeuken en een barbecueplek. Er is een gastentoilet bij het zwembad. Een houtgestookte sauna draagt echt bij aan de wow-factor van het pand.

De benedenverdieping van het hoofdhuis komt uit in een hal met twee opbergkasten en een trap die naar de slaapkamers leidt. De gang leidt naar een grote woonkamer met houtkachel en schuifdeuren naar het zwembadgedeelte met een keuken en een bar. De volledig ingerichte keuken is modern en ruim met roestvrijstalen werkbladen, een centraal eiland, bijkeuken/bijkeuken en eethoek.

Vanuit de keuken is er nog een grote kamer die gebruikt kan worden als extra woonruimte en momenteel in gebruik is als fitnessruimte en uitzicht op zee heeft.

Een trap leidt naar een garage voor 2 auto’s met elektrische deur. Achter de garage bevindt zich een onderbouw met een grote opslagruimte, een kamer met badkamers en een andere ruimte die als fitnessruimte wordt gebruikt.

Boven is een tweepersoonsslaapkamer met eigen badkamer, balkon en prachtig uitzicht op zee.

De elektriciteit van de accommodatie wordt geleverd door zonnepanelen. De watervoorziening wordt aan het huis geleverd en bewaard in twee reservoirs van 25.000 liter. Het pand heeft ook twee waterputten.

Ondanks de landelijke ligging is de woning goed bereikbaar.

Algarrobo is een heel mooi dorp dat zijn naam ontleent aan de Algarrobo-boom (Johannesbroodboom), en beroemd is om de lokaal gemaakte Algorroba-torta en de zoete wijn. Een oud Moors dorp met een prachtig centraal park en kinderspeelplaats, gemeentelijk zwembad en sportfaciliteiten, restaurants, cafés, twee kerken, bank, school, kinderdagverblijf, diverse winkels, postkantoor, apotheek en medisch centrum. Het heeft ook een eigen olijfmolen waar de lokale bevolking hun oogst verwerkt tot olie. Omringd door het platteland is het slechts 10 minuten rijden naar het strand van Algarrobo Costa. Slechts 32 km van de stad Malaga en de internationale luchthaven.

Neem contact met ons op voor meer informatie.

In overeenstemming met decreet 218/2005 van 11 oktober tot goedkeuring van de verordening inzake consumenteninformatie over de verkoop van woningen in Andalusië, wordt de klant geïnformeerd dat de notariële, register- en fiscale kosten die van toepassing zijn (ITP of BTW + AJD) en andere De kosten die inherent zijn aan de verkoop zijn niet in de prijs inbegrepen.

Extra informatie

  • Infinity-zwembad: Vergunning voor bed & breakfast
Property Map

Makelaar BluCee Torre del Mar

Contact

GDPR Overeenkomst *

Mortgage Calculator

25 Years Fixed, 2.5% Interest
  • Principle and Interest

Vergelijkbare woningen

Onroerend goed titel vergelijken

Vergelijken
U kunt maar 4 stuks onroerendgoed vergelijken. Iedere nieuw toegevoegede onroerendgoed vervangt de eerste uit de vergelijking.

BluCee Team Torre del Mar