Mooi traditioneel Spaans huis met 3 slaapkamers en 2 badkamers.
Dit huis heeft een prachtig uitzicht met uitzicht op het platteland. Een paar jaar geleden gerenoveerd en profiteert van airconditioning in de hoofdslaapkamer, elektrische wandradiatoren, volledig ingerichte keuken en geweldige locatie dicht bij lokale voorzieningen.
U komt binnen in een hal, in een ruime open woonkamer / eetkamer, mooie ingerichte keuken met inbouwapparatuur. Vaatwasser, gaskookplaat, elektrische oven. Openslaande deuren naar een patio met een citroenboom en uitzicht op het landschap en het dorp.
Begane grond slaapkamer met tweepersoonsbed en doucheruimte met aansluiting voor wasmachine.
Boven naar een ruime overloop. Hoofdslaapkamer met airconditioning, en-suite badkamer met douche, openslaande deuren naar terras met buitendouche en prachtig uitzicht.
Dubbele slaapkamer.
Elektrische wandradiatoren in de woonkamer en alle drie de slaapkamers. Gas warmwaterboiler gelegen op terras begane grond.
Glasvezel internet.
Riogordo ligt 400 meter boven de zeespiegel in het centrum van de Axarquia. Gelegen op 30 km van Vélez-Málaga en 40 km van Málaga.
Een van de oude Arabische dorpen van Andalusië, traditionele witte huizen waar ongeveer 3000 mensen wonen. Er zijn een aantal restaurants om uit te kiezen, een paar supermarkten en andere winkels, een school, een zwembad, festivals die het hele jaar door worden gevierd en een prachtig landschap om het hele jaar door te ontdekken.
Neem contact met ons op om deze woning te bezichtigen.