Nybygg, Til salgs From €295,500 - Leilighet, Leilighet i første etasje
Til salgs Baviera Golf leilighet fase III
Dette eksklusive inngjerdede boligkomplekset ligger rett på Baviera golfbane, med utmerkede forbindelser til Costa del Sol A-7 motorveien. Bare 40 minutter fra både Málaga internasjonale lufthavn og Málaga by. Bare noen få kilometer unna finner du et bredt spekter av tjenester: kjøpesentre og fritidssentre, supermarkeder (ALDI), restauranter, butikker, og kun 2 km til stranden og havnen i Caleta de Velez.
Célere Baviera Golf er et boligprosjekt bestående av 154 boliger med 2 og 3 soverom, fordelt på 9 blokker og 16 innganger. Alle boligene kommer med en parkeringsplass og bod. Fase II består av 100 boliger.
De unike egenskapene ved tomten og en detaljert designstudie har gjort det mulig å skape et attraktivt sett med boliger med godt balanserte planløsninger, åpne oppholdsrom og romslige terrasser eller hager. Noen av boligene vender mot sør og tilbyr vakker havutsikt.
Eiendommene er bygget etter høy standard og tilbyr også et bredt utvalg av tilpasningsalternativer for å tilpasse dem etter eiernes smak. Utviklingen inkluderer et fellesområde med anlagte hager, svømmebasseng, treningsstudio og Gourmet Lounge.
Forpliktet til innovasjon og implementering av stadig mer effektive systemer, for å oppnå mer bærekraftige bygg som er miljøansvarlige.
Kontakt oss i dag for detaljer om de gjenværende tilgjengelige eiendommene –
I samsvar med dekret 218/2005, av 11. oktober, som godkjenner forskriften om forbrukerinformasjon om salg av boliger i Andalucía. Kunden informeres om at notarial-, register- og skatteutgifter som er gjeldende (ITP eller MVA + AJD) og andre utgifter knyttet til salget, ikke er inkludert i prisen.
























